EestiEnglishРусский
Tere tulemast Antsla tantsuselts Pärliine koduleheküljele!

Tants on keha luule.
Keha on keel,
mida kõneleb kõiksus:
kuule, tunne ja näe. (Doris Kareva)

Uudised

Tagasi
03/09/2021 07:42  Teretulemast Pärliine Pererühma 6.septembrist!
6.septembrist esmaspäeviti taasalustame Pärliine Pererühma tantsutundidega Antsla Kultuuri-ja Spordikeskuses.
Võtame vastu uusi tantsijaid kõikidest kooliastmetest jooksvalt peale koolitunde alates 13:15-16:15 
(edaspidi kokkuleppel vastavalt osalejate tunniplaanile) ning täiskasvanuid alates 18:00-19:00. Seejärel lepitakse täiskasvanutega Pererühma tantsutunni päev ja kellaaeg eraldi kokku, arvestades ka koolinoorte osalusvõimalusi ning kehtivaid covid-19 piiranguid. 

Palume võimalusel arvestada juba praktilise tantsutunniga 14:15 (algajad) ja 15:00 (edasijõudnud) ning võtta kaasa treeningriided ja võimlemissussid või muud sisetreeningu jalanõud. Sobib ka esialgu paljajalu.

Pererühm on uus rühmaliik alates 2019 Üldtantsupeost, mis tõestas end tantsupeo väljakul oma erivanuseliste (segapaarid koolinoortest täiskasvanuteni) koosseisudega, emotsionaalsuse ja toetava sotsiaalsusega ning pärimustantsuliku uusloomingulise tantsukunstiga. Sõprus, mis kestab. 

Alljärgneval lingi kaudu näeb 2019 Üldtantsupeo Pererühmade liigiproov, kus 1.reas Pärnu Mai Kooli rühma kõrval on keskjoonest paremal tantsib Antsla Tantsuselts Pärliine Pererühm (valgetes särkides ja nokkmütsidega)
https://www.youtube.com/watch?v=o-z3ki_yNxQ


Pererühma osalema on oodatud kõik, keda kõnetab eesti rahvatants, eesti tantsupidude traditsioon, oma kodulugu ning pereväärtused. Eriti oodatud ongi sama pere õed ja vennad ning emad ja isad. Miks mitte ka käbedamad, liikumisvilumad vanavanemad. 

Uusi tantsijaid võtame vastu septembrikuus esmaspäeviti, aga ka muudele treeningpäevadel, mis veel selgumas.

Septembrikuus on XIII noorte tantsupeole registreerimine Pärliine Pererühma koosseisus isikuandmetega tantsupeo registris. Alates 30.september ei pruugi enam noorte tantsupeo koosseisus olla vabu kohti.

Tänase seisuga on Pärliine Pererühmas 1.-5.klassi poistele vabu kohti 4-5, noormeestele ja/või isadele 4 kohta (saab liituda ka oma tantsupaarilisega). Tütarlastele 1-2 vaba kohta. Kui on huvilisi rohkem, siis kõik kaasatakse tantsurühma, saab osaleda erinevates tantsupeo protsessides, kuid Noorte XIII tantsupeo koosseisus jäädakse ootejärjekorda, kuniks vabaneb koht.  

Tantsuselts Pärliine tantsutunnid on tasulised. Võimalus saada peresoodustusi, makse hajutusi. 

Ootame Sind ja Sinu lapsi väga tantsima, et hoitud ja edasikantud saaks meie pärandkultuur ning sellest inspireeritud kaasaegne eesti rahvatants!

Vestleme, kui pisut kahtled või on muud takistused (näiteks ebasobiv treeningpäev ja kellaaeg, tantsupaarilise puudumine), ehk saame aidata lahenduste leidmisel. 

Lisaks rahvatantsule kasutame treeningsüsteemis erinevaid tantsustiile, mis rikastab tantsija ea-ja võimetekohast arengut ning pakub sotsiaalset sõbralikku suhtluskeskkonda.
 
Osaleme ja esinemine erinevatel väljundsündmustel on tagatud tänu teie osalustasudele, valla ja riigi toetusele ning osalisele vabatahtlikule tööle. 


Registreerimislink: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehW8adfp2aO03Ybj3J43u4vgUnnxV3_t9XD8QwDFqQwI-tTA/viewform


Lisainfo:
parliinetants@gmail.com
56631848

Leili Väisa
tantsuõpetaja

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi