EestiEnglishРусский
Tere tulemast Antsla tantsuselts Pärliine koduleheküljele!

Tants on keha luule.
Keha on keel,
mida kõneleb kõiksus:
kuule, tunne ja näe. (Doris Kareva)

Uudised

Tagasi
30/10/2017 08:13  7.-19.a. I osamaks sept.-dets.2017 10.novembriks!
Tere!

Allpool info puudutab 7.-19.a. laste ja noorte huvitegevuse osamakseid.

Palume tasuda I poolaasta osamaksust osaline makse a`40€ 10.novembriks.
Vahesumma kaetakse uue riikliku huvitegevuse rahastusest, mis toob lisatööd tantsuseltsile (osalemiste registripidamine, seotus uute kohustustega) ja kohustusi osavõtjatele (järjepidev osalemine, osalemise allkirjastamine).

*Riikliku huvitegevuse rahastuse mõislikkust edaspidi 2018.a. osavõtumaksude näol, soovime arutada vanematega esimesel võimalusel.

Oleme juhatusega seda meelt, et pigem katta laste festivalide osamaksed ja ühistransport, ühise treeningvormi-ja kostüümikulud, toetada paljulapseliste ja ajutiselt makseraskustesse sattunud perede osaluskulusid, kaugküladest osalejate treeningtransporti, soetada möödapääsmatuid vahendeid jms.

Selts teeb omaalgatuslikult soodustuse ühest perest kahe lapse osalemise korral (I poolaasta osalustasu) a`30€ osaleja kohta.

Kui perel on makseraskusi nii või teisiti, siis see ei pea saama takistuseks lapse huvitegevuses osalemiseks. Võtke ühendust tegevjuhiga (L.Väisa) ja leiame koos lahenduse.


Makse saaja:
MTÜ Tantsuselts Pärliine
EE191010402016936002


Selgitus: lapse nimi, I OM sept.-dets. 
Kui ühes makses on ka eelmise õppeaasta võlgasid või muid osamakse (nt ühiskülastused), siis palume selgituses nendele viidata.

Siiskohal meeldetuletus, kontrollige palun  EELMISE ÕPPEAASTA OSAMAKSED. Murede korral palun kiiresti ühendust võtta!


PS! Kuna tegemist on esinemigruppidega, siis 1.oktoobrist - 10.juunini on nimekiri suletud lahkumisteks. Teisiti pole võimalik üksteist arvestavat kollektiivset tööd korraldada. Liiga kergekäeline puudumine häirib ennekõike teisi treeningkaaslasi nii ühisloome töös, kui ka tihti puuduja mahajäämusega kehaliste võimete näol. 

Lisaks on kohustuslik osaleda vähemalt kaks korda nädalas treening-ja tantsuõppes ning osalema esinemistel.

Kolmas treeningtund on lisavõimalus, mida kasutavad paljud vabatahtlikud, kuid seda peavad (võimalusel) kasutama ka need, kellel on tekkinud nädala sees takistus osaleda oma grupi põhitreeningutes. Kõik ikka selleks, et mitte häirida mahajäämisega ennekõike iseennast, kuid ka teisi grupikaaslasi. 


Lisatreeningud: 4.-5.kl. tantsijatel on esmaspäev ja 1.-3.kl. õpilastele reede. Alates 6.kl. tantsijatel kolmapäeviti kokkuleppel.


Järgmine esinemine N, 30.nov. Põlva Kultuuri-ja Huvikeskuses Põlvamaa koolinoorte rahvatantsijate päeval, kooli õppetöö ajal hommikupoole.


Küsimuste või murede korral palun kirjutada e-posti või helistada 56631848. Kui telefonile koheselt ei vastata, siis teile helistatakse tagasi.


Paremat koostööd soovides,

Tantsuselts Pärliine tegevjuht ja tantsu-ja liikumisõpetaja Leili Väisa


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi