EestiEnglishРусский
Tere tulemast Antsla tantsuselts Pärliine koduleheküljele!

Tants on keha luule.
Keha on keel,
mida kõneleb kõiksus:
kuule, tunne ja näe. (Doris Kareva)

Uudised

Tagasi
31/05/2017 22:13  1.juuni KEVADPIDU
Antsla piirkonna 26. haridusasutuste laulu-ja tantsupidu MINA KA ajakava ja kontsertkava
 
Palume proovide ajal olla vihma-ja tuulekindlate rõivastega ja jalanõudega, peakate. 
Esinemise rõivad: 1.-2.kl. lastel rahvarõivad täiskostüümis (sh alussärk ja pikkade varrukaga aluspesu/polo vms)+kingad+läbipaistev vihmakeep.
4.-6.kl. võimlejad: võimlemiskostüümid, mille all pika varrukaga valge trikotaažist särk, puudumise korral saab valge trikoo KSK-st. Valged tennised/punased kummikud.

7.-9.kl. rahvatantsurühm: neidudel hall linane kleit, valged sukkpüksid+kingad, poistel traditsioonilised rahvarõivad.



 
31. mai – I peaproov Antsla Lauluväljakul
10:30 - 1.-9.kl. Koorilauljad, Pärliine tantsijad, Päivakese tantsijad
(Esinejad söövad 9.45-10.15)
1.      klassi esinejad Tiina Kübarsepp
2.      klassi esinejad Ly Raudsepp
3.      klass Helina Kuusk
4.      klassi esinejad Jüri Kiidron
5.      klassi esinejad Helle Vänzel
6.-9. klassi esinejad Eda Hirson
12:00 - 12.30 finaali lavastus – KÕIK 1.-12.kl. õpilased esinejad
Proovis lisanduvad 2. – 5. klassi tantsijad (kes söövad õigel söögivahetunnil)
2. klassi tantsijatega läheb kaasa Piia Mandli
4. klassi tantsijatega läheb kaasa Heili Soikka
5. klassi tantsijatega läheb kaasa Ülle Anier
12:30 – finaali peaproov KÕIK koos Lusti lasteaia lastega
12:45 - 13:00 Lusti lasteaia tantsijad
13:00 – 14:30 solistid/ansamblid + I läbimäng pealetulekud ja äraminekud
14:30 -15:00 rollitäitjad
 

1.juuni – montaaž + peaproov + etendus
(Esinejatel on hommikul võimalus mitte kooli tulla)
13:00 – LÕUNASÖÖK koolimajas - kõik esinejad, ka külalised (täpsustada tuleb koolilõuna sööjate arv ja esinejate arv)
14:00-16:00 montaaž + peaproov
16:00-17:00 riietumine koolimajas, KSK-s, Lauluväljakul
17:15- 17:30 Finaali läbimäng KÕIK (sh lasteaia lapsed)
18:00 – 19:30 ETENDUS
Rühmadega on väljakul õpetajad saatjad
 
SUVI
1.      Muusika Eesti Rahvaviis, tekst Aapo Ilves, kooriseade Tõnis Kõrvits „Uhti-uhti“
2.       Muusika Piret Rips, tekst Venda Sõelsepp „Lööb suvelaulu rohutirts“
 
3.      Muusika ja teks Karin Muldma „Värviline laul“
4.      Koreograafia Leili Väisa „Tule mängima ja tantsima“
5.      Krista Aavik „Tuule kodu“
6.      Muusika A.Liiva „Ma tahan suve“
7.      Koreograafia Agne Kurikoff-Hermann, muusika Arne Oit, sõnad Ellen Niit, Märt Hunt, seade Jaak Jürisson  „On meie keskel suvi“             
8.      Koreograafia Agne Kurrikoff-Herman, muusika ja seade Olav Ehala, sõnad Juhan Viiding  „Tita tots“
9.       Muusika Gustav Ernesaks, tekst rahvaluule ja Juhan Sütiste „Päev läheb puudele punane“ 
10.  Muusika Eeva Talsi, tekst: Aapo Ilves, kooriseade Tõnis Kõrvits „Maailm heliseb“
SÜGIS
11.  Koreograafia Kadri Jukk, Nele Kimmel, muusika Rein Rannap, sõnad Ott Arder „Sügisootus“
12.  Muusika Rein Rannap, tekst Ott Arder „Õunalaul“
13.  Koreograafia Janika Tõntsel „Me armastame …“, muusika Henry Kõrvits
14.  Muusika Aksel Pajupuu, tekst Kaarel Korsen „Poiste laul“
15.  Koreograafia Maido Saar, muusika rahvaviis, seade Arno Tamm „Pärglipolka“
16.  Koreograafia Maido Saar, muusika Arno Tamm, sõnad Aapo Ilves „Kadrid-Mardid“
17.  P.Laikre/M.Sadam „Magus Laul“   
18.  ans.Traffic „Sekundiga“    
19.  Muusika Karl Erik Taukar „Tähti täis on öö“
TALV
20.  Koreograafia Reine Kotkas, muusika Mari Kalkun, sõnad Paul Haavaoks, seade Lauri Lüdimois „Puhas lumi“
KEVAD
21.  Muusika Priit Pajusaar, sõnad Leelo Tungal, seade Kristjan Priks „Kooliteel“
22.  Koreograafia Kristiina Siig, muusika Astrid Lõbin, sõnad Evi Salm ja  rahvamuusika seade Arno Tamm “Kevadrõõm“
23.  Muusika Rein Rannap „Eesti muld ja eesti süda“
FINAAL
24.  Koreograafia Margus Toomla, muusika ja sõnad Maian Kärmas, seade Lauri Lüdimois „Kullakera kandjad“ 
 
Lusti Lasteaed
Antsla KSK
Kuldre Kool
Urvaste Kool
Tantsuselts Pärliine
Antsla Gümnaasium
 
Leili Väisa
Erma Kallasse
Cathlen Aidla
Tiiu Kungus
Eda Hirson
Janika Tõntsel
Ester Tamm
Tiit Raud
Kätlin Kase
Viisk Katrin Martinfeld
Põis Helle Vänzel
Õlekõrs Kaja Simisker
 
Lavastajad: Tiit Raud, Leili Väisa
Kujundus Aisling Antsi, Liivia Rebane
Võimendus Oleg Aarna
 
 
         

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi