EestiEnglishРусский
Tere tulemast Antsla tantsuselts Pärliine koduleheküljele!

Tants on keha luule.
Keha on keel,
mida kõneleb kõiksus:
kuule, tunne ja näe. (Doris Kareva)

Uudised

Tagasi
15/06/2016 10:44  Võimlemispeo HINGELIND Pärliine vanemate koosoleku info.
Võimlemispidu HINGELIND INFO_Pärliine                                         09.06.2016
Sügaval, sügaval kehas elab hing.
Keegi pole teda veel näinud, aga kõik teavad,
et ta on olemas.
Hinge sees, tema keskel, seisab ühel jalal lind...

Eesti Spordiselts Kalev on aastal 2016 korraldamas Eestimaa võimlemispidu, mis kannab pealkirja HINGELIND. 
2.juulil 2016 osaleb Kalevi Keskstaadionil ca 5000 harrastajat live muusika saatel.


MTÜ Tantsuselts Pärliine võimlejate teekond võimlemispeole algab 28.juunil.
Kogunemine 6:00-6:15, väljasõit 06:20 Antsla KSK juurest.


Eelnevalt 05:50 Uue-Antsla ja 05:55 Kuldre rist, 06:00 – Vana-Antsla; 06:07 Kobela bussijaam.

Majutus Tallinna Reaalkool, Estonia pst.6.

Kaasa magamistarbed. Üheinimese madrats, ööpesu, sisejalanõud ja soovitavalt ka plätud, mida saab kanda ka pesuruumis ja ujulas.   

Hügieeni-ja esmaabitarbed Hambahari-ja pasta jm pesemisvahendid. Väike ja suur rätt ning ujumisriided. WC-paber, pabertaskurätid, soovitavalt ka niisked salvrätid jm hügieenitarbed. Päikesekreem kõrgema kaitsefaktoriga (50-60) ja päevitusjärgne rahustav kreem ning põletusvastane hydorgel Burnshield (olemas Pärliine apteegis). Plaastrid. Jalgade väsimuse ja paistetuse leevendamiseks abistab jäägeeli maskid ööseks.

Krooniliste haiguste puhul oma rohud kaasa! Krooniliste haiguste puhul teavita grupijuhti, et ta teaks sinu tervist jälgida. Kes ei talu pikamaa reisi, manusta reisitablett 2 t enne sõitu ja hoia kilekott ligi. (Väikseid kilekotte varuge rohkem kaasa asjade eraldamiseks suures kotis).  Meditsiiniõde viibib majutuskohas, esmaabi saab ka väljakutel. Esmaabikott on ka Pärliine grupisaatjatel kaasas. Joogivesi peab kõigil olema kaasas, pudelit saab täita treeningväljakutel.

Riietus ja tervisehoid: Riietus kaasa iga ilma tarbeks, sest proovid toimuvad iga ilmaga! Jälgi ilmateadet. Proovides kihiline riietus. Kohustuslik on peakate. Tuule-ja vihmajakk (võimalusel kapuutsiga) ja vihmakeep (2-3tk), neist 2 läbipaistvat esinemise tarbeks. Külma ilma tarbeks soe kõrge kaelusega kampsun, pusa või džemper ja jope. Vihmase ilma korral kummikud kaasa. Igaks päevaks trennisärk ja sokid. Puhast särki ja sokki vajad ka pärast treeningut. Varu hingav kott, kuhu kasutatud riided eraldi pakkida. Jalanõud nii kinnised kui lahtised. Mida rohkem sissekantud, seda parem. Lahtised jalanõud peaksid olema toestavad nt sandaalid.

Esinemiskostüümid ja esinemisjalanõud! Kõik pesevad, triigivad, vajadusel parandavad või teevad parajamaks oma kostüümid ja riputavad need riidepuuga kostüümikotti. DNA kostüümid võtab Pärliine kaasa. Kostüümikotile lisa oma nimi ja tel nr., trupp, maakond. Makeerige ka oma esinemisriided ja vahendid (rõngad ja kotid), soovi korral ka isiklikud esemed. Kaotatud asjad saadetakse politseisse. Esinemisjalanõud ei ole proovideks mõeldud. Võimlejatel peavad olema valged esinemisjalanõud. DNA – musta lühikese äärega sokk ja musta värvi võimlemissussid, JÕGI – valged. Trenniriided vali nii, et oleks ka kinnine tasku, kuhu saab vihmakeepi jm hädavajaliku käepärast panna. Tütarlastel ja neidudel patsikummid ja juukseklambrid soengute tegemiseks.

Meil on ka ühisvara, mida me jagame kandmiseks sõbralikult omavahel ära: võimlemisrõngad ja kotid, kostüümid DNA – mustad ülepõlve kottpüksid ja must pusa; JÕGI – sinine seelik, lühikesed retuusid, käised. Pärliine võtab kaasa pesuseepi, nööri, pesulõksud.

Turva ja sissepääs. Igal osavõtjal on käepael. Majutuspaika, harjutusväljakutele ja Kalevi peastaadionile saab vaid käepaela alusel. Käepaelaga osavõtja saab süüa nii majutuspaigas, kui ka väljakul. Neid kaotada ja rikkuda ei tohi!

Toitlustus 3x päevas (tasutud osamaksust):  HS, ÕS-majutuskohas, L harujutusväljakul. Lisatoitlustuseks võib olla taskuraha vs varuda näksimist: pähkleid, rosinaid, näkileib, šokolaadi/karamellkommi jm. Kartulikrõpse jm lõhnastatud nn „rämpstoite ja – jooke“ ei tohi bussis tarbida.

Taskuraha. Minimaalselt 25€ taskuraha (5€päev). Grupifoto ja muud meened vastavalt oma huvile ja võimalustele. Õpilased, kes soovivad, et nende raha oleks kindlas kohas võivad „lahtisema“ raha omanimelisse ümbrikusse panna. Ümbrikud jm väärisesemeid saab jätta majutuspaika šeiffi. Liigseid väärisehteid – ja esemeid palun mitte kaasa võtta.

Mobiiltelefonid. Lastevanemate koosolekul leppisime kokku, et treeningutele mobiiltelefoni kaasa ei võta. Kes seda ikka teeb, siis oma vastutusel. Telefoni kasutamine proovide ajal on keelatud. Helistamise ajad saate kokku leppida vastvalt päevakavale (v.t. www.kalev.ee/hingelind). Saatjatel ja juhendajal on telefonid kaasas ja vajadusel helistatakse teile või teie saate helistada neile.

Vaba aeg. Juhendaja ja saatjad peavad täpselt teadma, kus tantsija on igal ajahetkel. Ilma loata lahkuda väljakult vs majutuspaigast on keelatud. Alaealistel üksi võõras linnas ilma täiskasvnud saatjata ei ole üldjuhul lubatud käia. Kahekesi ja enam liikmetega ilma täiskasvanuta liikumine päevasel ajal on lubatud vaid kokkuleppel saatjatega (nt üle tee toidupood vms). Ööbimine sugulaste juures on lubatud olla eelneval kokkuleppel. Alaealine antakse üle vaid käest-kätte. Alkoholi -ja tubakatoodete tarvitamine rangelt keelatud, eriti koolis ja kooliterritooriumil! Menetlus politseis käib kehtivate seaduste järgi. Alaealine ei tohi omada ega tarbida ka alkoholivaba õlut ega siidrit ja jõujooke. Õhtune vabaaja kasutus peab olema selline, et proovides ei ilmne väsimuse märke järgmisel hommikul. Vaikne aeg algab kell 21:30, öörahu kell 23:00.

Üldine ajakava. Proovides pead 15 min varem kohal olema kava lähteasendis, numbrimärgil!
Esimene päev. Majutus alates 10:00. DNA proovid 12.00-14.45 Kalevi abiväljakul ja 16:30-17:25 Kalevi peaväljakul. JÕGI proovid 13:45-18:45 Pirita Velodroom (Rummu tee 3). GÜ/tudengid esimene proov algab tegelikult 8:30 – 10:30 Pirita Velodroomil proloog mustade tiibadega (meie ei ole veel saabunud selleks ajaks).

2.juulil 13:00/19:00 võimlemispidu HINGELIND Kalevi peastaadionIL. Piletid saadaval pieltilevist. võimalik osaleda ühisbussiga.

Kojusõit. 2.juulil väljasõit Tallinnast orienteeruvalt 22:00, Antslas umbes 01:30 või 02:00.
Ära unusta, et tuled suurele peole eelkõige selleks, et sellest ise suurt rõõmu tunda. Ära karda proovipäevi, hoia jõudu etendustel säramiseks. Head hingelenduJ Teie juhendajad ja saatjad.

Kontaktid: Leili Väisa (üldsaatja/1.-6.kl./Idla võimleja) -56631848; Elin Lihten (üldsaatja/lapsed/Idla võimleja) – 56204050; Tiina Ilves (2.grupp - 5.-6.kl.); Ester Tamm (neiud) - 53099799, Cathleen Aidla (1.grupp -1.-4.kl.) -5032084. Saatjad Leili, Elin ja Tiina liiguvad vastavalt gruppide vajadustele.

 Info: http://www.eestikalev.ee/?div=113-0


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi