EestiEnglishРусский
Tere tulemast Antsla tantsuselts Pärliine koduleheküljele!

Tants on keha luule.
Keha on keel,
mida kõneleb kõiksus:
kuule, tunne ja näe. (Doris Kareva)

TANTSIJA

Eelkooliealiste laste liikumisringid 2018_2019 teisipäeviti Lusti Lasteaias 15:00 - 15:45 ja Kuldre kooli lasteaias 16:30-17:15.

Liikumisringides harrastatakse peamiselt Ernst Idla liikumiskultuuri harjutusvara ja meetodeid (põhiliikumisoskusi ja kehalisi võimeid arendavad üldharjutused, Idla võimlemispalli harjutused ja pallirütmika, rütmiharjutused muusikaga ja ilma muusikata), tantsulist liikumist sh loovtantsu elemendid, liikumismänge sh loovmängud, üldist kehalist kasvatust.

Lusti LA liikumisringis osalejad 2018/2019:

1. Marten Pedaja
2. Kaisa-Kristiin Mõttus
3. Kirsika Ommuk
4. Liisa Musto
5. Kärol Emma Sermet
6. Keijo Vainomaa
7. Ketleen Haamer
8. Eve Solvak
9. Laura Leppänen
10. Loreen Kerge
11. Marylin Pant
12. Henry Dominic Tammoja
13. Janne Marie Kõller
14. Keliandra Kriibi
15. Liilian Kängsep
16.


Kuldre LA liikumisringis osalejad 2018/2019:
 

1. Hanna Liibert
2. Marie Sams
3. Lenne Kasak
4. Vanessa Puura
5. Adeliine Kirsbaum
6. Brigitta Aurelia Paatsi
7. Aksel Kroonmäe
8. Kristen Laanviir
9. Riin Heleen Paring
10. Mirel Kängerberg
11. Isabell Urbanik
12. Mirell Kärgenberg
13. Viktoria Värton
14. Anelle
15. Anete
16. Mia Adeele


1.- 5.kl.rahvatantsurühm/lastetants/loovtants/Idla liikumine/võimlemine - juhendajad Leili Väisa

E - 14:00-15:30 põhitund
R - 12:00-13:30 põhitund

K-14:00-14:45 varuaeg (osalejate soovil, esinemiste eel, ärajäänud põhitreeningu puhul nt reedeti treeninguga kattuvad koolisündmused või tantsuõpetaja koolitused/valdkonna koosolekud, tantsuseminarid)

 

1. Mia Umbleja
2. Loreen Kalda
3. Tõnu Kiik
4. Lisete Kall
5. Ilmar Kiik
6. Melissa Hellamaa
7. Taniel Juhanson
8. Janete Sissas
9. Ville Robin Vieno
10. Mirjam Pedaja
11. Mirelia Kreevald
12. Anelle Kosman
13. Marta Aher
14. Kristel Elis Siidra
15. Katre-Liis Taal
16. 

 
6.-9. kl. tantsu-ja liikumisrühm (erinevad tantsu-ja liikumisstiilid) - juhendaja Leili Väisa
E - 15:30 - 17:00 põhitreening

R - 13:30 - 15:00 põhitreening

K - 14:45 - 16:15 varuaeg (osalejate soovil, esinemiste eel, ärajäänud põhitreeningu puhul nt reedeti treeninguga kattuvad koolisündmused või tantsuõpetaja koolitused/valdkonna koosolekud, tantsuseminarid)

1. Marta Aher
2. Kristel Elis Siidra
3. Kaisa Ruven
4. Kätriin Haugas
5. Kristel Taal
6. Getter Kõiv
7. 
8. 


 

Naisrahvatantsurühm - juhendaja Leili Väisa

E - 18:00 - 20:00
K - 18:00 - 20:00

N - 18:00-20:00 - varuaeg

1. Inga Niit
2. Age Kala
3. Sirli Merimets
4. Merje Valtin
5. Karin Meister
6. Kadri Troon
7. Aire Reiljan
8. Sirje Potter
9. Kairit Aripman
10.Kaie Kaelep
11. Reet Männiste
12. Evelyn Tõniste


TÄISKASVANUTELE:
 

22.oktoobrist E - 17:15 -18:15 (edaspidi aeg kokkuleppel) mustlastants - juhendaja Leili Väisa

24.oktoobrist K - 18:00 -19:15 tervisevõimlemine (Qi gong) - juhendaja Raul Rehe