EestiEnglishРусский
Tere tulemast Antsla tantsuselts Pärliine koduleheküljele!

Tants on keha luule.
Keha on keel,
mida kõneleb kõiksus:
kuule, tunne ja näe. (Doris Kareva)

TANTSIJA

Eelkooliealiste laste liikumisringid 2019_2020 teisipäeviti Lusti Lasteaias 15:00 - 15:45 ja Kuldre kooli lasteaias 16:30-17:15.

Liikumisringides harrastatakse peamiselt Ernst Idla liikumiskultuuri harjutusvara ja meetodeid (põhiliikumisoskusi ja kehalisi võimeid arendavad üldharjutused, Idla võimlemispalli harjutused ja pallirütmika, rütmiharjutused muusikaga ja ilma muusikata), tantsulist liikumist sh loovtantsu, liikumismänge sh loovmängud, üldist kehalist kasvatust.

Lusti LA liikumisringis osalejad 2019/2020:

1. Henry Dominic Tammoja
2. Bianka Pedanik
3. Kirsika Ommuk
4. Liisa Musto
5. Kärol Emma Sermet
6. Anna Soe
7. Mirell Parv
8. Eve Solvak
9. Keliandra Kriibi
10. Liilian Kängsep
11. Eero Kaseväli
12. Eva-Liisa Allas 
13. Bruno Mets
14. Keijo Vainomaa
15. Greete Glass
16. Andreas Agar
17. 
18. 


Kuldre LA liikumisringis osalejad 2019/2020:
 

1. Riin Heleen Paring
2. Marie Sams
3. Vivian Puura
4. Vanessa Puura
5. Adeliine Kirsbaum
6. Brigitta Aurelia Paatsi
7. Aksel Kroonmäe
8. Mia Adeele
9. Anete Kärgenberg
10. Anelle Kärgenberg 
11. Rebeka Tragel
12. Karoliina Talja
13. Vanessa Vernik
14. Kerlin Karjus 
15. Hanna Liibert
16. Lenne Kasak
17. 
18. 


1.- 5.kl.rahvatantsurühm/lastetants/loovtants/Idla liikumine/võimlemine - juhendajad Tiina Ilves (E), Leili Väisa (K).


E, K - 14:00-15:30 põhitunnid
R - 13:00-15:00 varuaeg
 (etteteatamisega) 

1. Marten Pedaja
2. Loreen Kalda
3. Tõnu Kiik
4. **Lisete Kall
5. Ilmar Kiik
6. Mirelia Kreevald
7. Ville Robin Vieno
8. Mirjam Pedaja
9. Melissa Hellamaa
10. Merelle Hellamaa
11. Karl-Martin Kambek
12. Kirke Mai Kambek
13. Liisa-Annika Liibert
14. Kertu Sinimets  
15. Ketly Meitar
16. 

 
6.-9. kl. tantsu-ja liikumisrühm (erinevad tantsu-ja liikumisstiilid) - juhendajad Tiina Ilves ja Leili Väisa
E - 14:45 - 16:30 - õp. Leili; 16:30 - 17:45 õp. Tiina põhitreening
K - 14:45 - 17:45 - õp. Leili

R - 13:30 - 15:00 varuaeg (etteteatamisega) - õp.Leili

 

1. Marta Aher
2. Kristel Elis Siidra
3. Kaisa Ruven
4. Kätriin Haugas
5. Kristel Taal
6. Janete Sissas
7. Taniel Juhanson
8. Berit Raudsepp
9. 
10. 
11. 
12.
13.


 

Kaasaegne eesti rahvatants ja Idla võimlemine - juhendaja Leili Väisa

E või T päev kokkuleppel - 18:00 - 19:30/20:00
 

1. Kairit Aripman
2. Sirli Merimets
3. Leili Väisa
4. Elin Lihten
5. 
6. 
7. 
8.
9. 
10.
11. 
12. 


Pererühma segarahvatants kokkuleppel 1 x kuus

PERERÜHMA täiskasvanud 2019
1. Karl Joosep Põldsepp ***
2. Getter Kõiv ***
3. Elise Aher ***
4. Marek Pant ***
5. Maarja Prätz
6. Mihkel Jõulu
 
 

 

*Eelmise hooaja tegevtantsijad, kes ei ole teavitanud oma osalemisest või mitteosalemisest ning pole üle andnud tantsuseltsile kuuluvaid rahvarõivaid.
** Tantsijad, keda on lapsevanem registreerinud käesoleval hooajal 2019/2020, kuid laps ei osale aktiivselt ning lapsevanem ei ole teavitanud lapse nimekirjast välja võtmisest. 
***Tantsijad, kes on avaldanud soovi jätkata  tantsimist pigem projektiviisiliselt 1x kuus nädalavahetustel ja kokkuleppel.